تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۴۵
کد خبر: ۲۱۳۶۶۲
مدیرعامل شرکت مس در مراسم جشن چهارمین قهرمانی پی در پی باشگاه مس سونگون:
می متالز - یک مجموعه زمانی موفق خواهد شد که تمامی ارکان آن از جمله مدیریت، تدارکات، عوامل بیرونی و ... خود را باور کرده و با تمام وجود بخواهند. ما نیز با هم میثاق می بندیم تا به شرط همدلی و هم نگاهی؛ در فصل آتی پنجمین قهرمانی مداوم باشگاه مس سونگون ورزقان را در لیگ برتر کشور جشن بگیریم.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در مراسم جشن چهارمین قهرمانی پی در پی باشگاه مس سونگون ورزقان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در آن صورت باعث خوشحالی هموطنان و طرفداران این باشگاه در ورزقان، آذربایجان و کشور خواهیم شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مطمئن باشید بنده و شرکت ملی مس با تمام توان از این باشگاه حمایت خواهیم کرد، به مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و افزود: قهرمانی در این مسابقات نیز جزو خواسته‌های جدی ما از این باشگاه است. در همین راستا لازم است برای حضور قوی در بین باشگاه‌های برتر جهان نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

حضور شرکت مس جزو ۱۰ شرکت برتر تا چهار سال آینده

سعدمحمدی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه تولید مس نیز گفت: انشالله در طول سه تا ۴ سال آینده درآمد شرکت ملی مس به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت که بر اساس آن شرکت ملی صنایع مس ایران جزو ۱۰ شرکت برتر دنیا در حوزه مس قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه این امر اتفاق بزرگی خواهد بود، خاطرنشان کرد: تحقق این امر می‌تواند برای کشور عزیزمان و مناطق تابعه از جهات مختلف از جمله گردش مالی بسیار حائز اهمیت باشد.

مدیرعامل شرکت ملی مس با تاکید بر توسعه متوازن افزود: در بعد ورزش ایجاد کمپ ورزشی در شهرستان ورزقان جزو مهمترین پروژه‌های این شرکت است که در کلاس بالایی اجرایی خواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بهره برداری از این پروژه‌ها می‌تواند بستر مناسبی برای شناسایی استعداد‌ها و پتانسیل‌های منطقه فراهم کند؛ چراکه یقینا میزبان اردوها، مسابقات و ... مختلف در حوزه‌های گوناگون ورزشی را شاهد خواهیم بود.

وی در پایان از تمامی مسوولان و مقامات استانی و شهرستانی و اهالی منطقه به خاطر حمایت‌های بی دریغشان و از عوامل باشگاه اعم از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، کادر فنی، کاپیتان، بازیکنان و ... نیز بابت تلاش هایشان در این فصل تقدیر و تشکر کرد.

منبع: مس پرس

مطالب مرتبط