آرشیو اخبار


افت و خیز پاییزی بازار خودرو

25 مهر 1398 - 19:09
می متالز - بازار خودروی کشور در شرایطی از اوایل مهرماه با روند صعودی قیمت‌ها مواجه بود که در هفته جاری، حباب قیمتی بسیاری از محصولات تخلیه و بازار به ثبات نسبی رسید.
اخبار خودرویی هفته مرور شد

از آغاز حذف پراید و پژو تا ضد حمله فولکس به ترکیه

25 مهر 1398 - 19:05
می متالز - رخدادهای خودرویی مهم این هفته را «واکنش سازمان محیط‌زیست به یک مکاتبه خودرویی»، «تداوم پیش‌فروش خودروسازان با سیاستی متفاوت»، «اعلام وزیر صمت مبنی بر حذف یکی از مدل‌های پراید و پژو»، «تاکید دوباره بر طرد خودروسازان فرانسوی از ایران» و البته «تعلیق ساخت کارخانه بزرگ فولکس واگن در ترکیه» تشکیل می‌دهند که در این گزارش آنها را مرور می‌کنیم.

خودروسازان قربانی اصلی برگزیت

25 مهر 1398 - 19:04
می متالز - کارشناسان و تحلیلگران با انجام تحقیقات جدید دریافته‌اند که چهارپنجم شرکت‌های فعال در خودروسازی، به‌طور جدی درخصوص خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا ابراز نگرانی کرده و بابت تبعات آن هشدار داده‌اند.

رنو زوئی جایگزین یک خودروی آلاینده

25 مهر 1398 - 19:02
می متالز - از آنجاکه استانداردهای مربوط به آلایندگی هوا در اتحادیه اروپا بر خط تولید بسیاری از خودروها در این قاره سبز سایه افکنده، حالا به نظر می‌رسد رنوی فرانسه نیز قصد دارد یکی از خودروهای پرطرفدار خود را از رده خارج کرده و آن را با یک مدل دیگر جایگزین کند.

پایان قریب‌ الوقوع جنجال جنرال‌موتورز

25 مهر 1398 - 19:00
می متالز - روز سه‌شنبه جنرال‌موتورز و اتحادیه کارگران خودروساز آمریکا به یک توافق برای پایان بخشیدن به اعتصاب ۳۰ روزه نزدیک شدند. این اعتصاب تاکنون حدود ۲ میلیارد دلار برای این غول خودروسازی هزینه دربر داشته است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

سهام خودروسازان را به شخص نمی‌دهیم

25 مهر 1398 - 18:58
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: برنامه وزارت صمت، واگذاری شرکت‌های خودروساز به بخش خصوصی است، اما این سهام را به شخص نمی‌دهیم.

مشکل بزرگ بر سر راه داخلی‌سازی قطعات

25 مهر 1398 - 18:52
می متالز - دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو، تامین مواد اولیه برای داخلی‌سازی قطعات را بزرگ‌ترین مشکل میزهای تعمیق داخلی‌سازی دانست و گفت: میزهای مربوط به مواد اولیه، هنوز آغاز به کار نکرده‌اند و تا وقتی میزهای مواد اولیه به نتیجه نرسد، میز داخلی‌سازی قطعات نیز با مشکل روبه‌رو خواهد بود.

ترخیص۱۱۰۰ خودروی دپویی مشروط به اجازه دولت

25 مهر 1398 - 18:45
می متالز - آن‌طور که معاون گمرک اعلام کرد: تمام مشکلات مربوط به ترخیص حدود هزار و ۱۰۰ دستگاه خودروی دارای پروانه، برطرف شده، اما ترخیص آنها مشروط به اجازه دولت است.

«خکرمان» برای نمایندگان فروش شرط گذاشت

24 مهر 1398 - 23:43
می متالز - گروه صنعتی بارز برای شرایط جدید همکاری با نمایندگان فروش شرط جدیدی گذاشته است.

تکذیب خرید «خودرو» توسط ستاد اجرایی فرمان امام

24 مهر 1398 - 21:36
می متالز - بر مبنای اطلاعیه جدید ستاد اجرایی فرمان، این ستاد بر مبنای قانون مقررات کشور نمی‌تواند اساسا سهام ایران خودرو در بانک پارسیان را خریداری کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما