آرشیو اخبار


تولید «خودروی ارزان» شدنی نیست

13 مرداد 1399 - 23:32
می متالز - در حالی که تولید خودروی ارزان در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته، برخی کارشناسان معتقدند با توجه به واقعیت‌های فضای کسب و کار، این پروژه قابل اجرا نیست.

اسامی خودروهای آلاینده منتشر شد

13 مرداد 1399 - 23:20
می متالز - سازمان حفاظت محیط زیست با انتشار کتابچه سالانه آلایندگی خودرو و موتور سیکلت به تشریح خودروهایی پرداخت که کمترین و بیشترین میزان مردودی در آزمون آلایندگی را دارا بوده‌اند.

ساخت ایستگاه‌های شارژ توسط جی‌ام

13 مرداد 1399 - 23:18
می متالز - شرکت جنرال‌موتورز با «ایی‌وی گو» که یک شرکت سازنده ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی است توافق کرده تا برای ساخت ۲ هزار و ۷۰۰ ایستگاه شارژ سریع خودروهای طی پنج سال آتی همکاری کند.

فراخوان مرسدس‌بنز در استرالیا

13 مرداد 1399 - 23:17
می متالز - به دلیل مشکلاتی که در سپر عقب خودرو وجود دارد، ۴۵ دستگاه از خودرو‌های جی‌ال‌ا‌ی مدل ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ در استرالیا فراخوان شدند.

نخستین کراس‌اوور برقی اشکودا

13 مرداد 1399 - 23:15
می متالز - اشکودا آماده عرضه نخستین کراس‌اوور تمام‌برقی می‌شود که قدرتمندترین مدل تولید شده از این خودروساز به حساب می‌آید. طبق اولین تیزر، انیاک‌ای وی در اول سپتامبر به‌طور کامل رونمایی می‌شود.

تولید غیر سواری‌ها روی خط صعود

13 مرداد 1399 - 23:14
می متالز - تولید خودروهای غیر سواری در کشور طی چهار ماه ابتدایی امسال نزدیک به ۳۲ درصد رشد کرد، رشدی که البته بیش از هر محصولی مدیون وانت است.
با توجه به دو سالگی تحریم خودرو

موج دوم تحریم‌ها با صنعت خودرو چه کرد؟

13 مرداد 1399 - 23:11
می متالز - سه روز دیگر، دو سالانه تحریم صنعت خودرو تمام می‌شود و این صنعت سومین سال از اعمال محدودیت‌های بین‌المللی را تجربه می‌کند. دوسال پیش همراه با نقض برجام توسط رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا، تحریم‌ها علیه اقتصاد ایران آغاز شد. این در شرایطی است که صنعت خودرو در خط مقدم محدودیت‌های بین‌المللی دونالد ترامپ قرار گرفت.
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:

الزام واردکنندگان لاستیک به ثبت قیمت در سامانه 124/ برخورد قانونی با متخلفان توسط دستگاه های نظارتی

13 مرداد 1399 - 19:24
می متالز - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: از این پس واردکنندگان انواع لاستیک سبک و سنگین قبل از عرضه به بازار باید قیمت تمامی محصولات‌ را در سامانه ۱۲۴ ثبت کنند.
فیروزی خبر داد:

تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن

13 مرداد 1399 - 13:57
می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو به منظور رفع مشکلات موجود در این صنعت در کمیسیون متبوعش خبر داد.

معمای ورود «خودرو» به بورس

12 مرداد 1399 - 23:58
می متالز - در شرایطی که دولت همچنان زیر بار لغو قیمت‌گذاری دستوری خودروهای داخلی نمی‌رود، مدتی است پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا مطرح شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما