آرشیو اخبار


روایت رئیس کمیسیون صنایع از دلایل افزایش مجدد قیمت خودرو

24 آذر 1398 - 12:49
می متالز - رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تولید خودروسازان به دلیل بروز برخی مشکلات، به شدت کاهش یافته و بهای خودرو در بازار در پی کاهش عرضه به بازار افزایش پیدا کرده است.
ملکی خبر داد:

تامین نقدینگی موردنیاز قطعه سازان ظرف دو هفته آینده/ نبود منابع مالی تولید خودروسازان را کاهش داد

24 آذر 1398 - 12:37
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تامین نقدینگی موردنیاز قطعه سازان ظرف دو هفته آینده و تصویب آن در شورای پول و اعتبار خبر داد.
با وزارت نفت و ایران خودرو:

تفاهمنامه ٦.٥ هزار میلیاردی بانک ملت برای گازسوز کردن خودروها بسته شد

24 آذر 1398 - 11:27
می متالز - مدیرعامل بانک ملت از امضای تفاهم نامه با وزرات نفت و ایران خودرو جهت تخصیص ٦.٥ هزار میلیارد تومان کمک بلاعوض برای گازسوز کردن ۱.٥ میلیون خودرو و آثار مثبت آن خبر داد.
وزیر صمت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

خودروسازی صنعتی پیشران است، تامین نقدینگی الزام بقاست

23 آذر 1398 - 22:52
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: راه‌های متفاوت تامین مالی خودروسازان را بررسی کرده ایم و در شرایط کنونی تامین نقدینگی از محل تسهیلات بانکی بهترین شیوه است.

توضیح پیرامون روغن‌های تقلبی در بازار

23 آذر 1398 - 22:26
می متالز - در پی چاپ خبری در روزنامه «دنیای‌اقتصاد» مورخ ۱۷ آذر با عنوان «افزایش روغن‌های تقلبی در بازار» شرکت بازرگانی واصف با ارائه توضیحاتی اعلام کرد که روانکارهای توزیع شده توسط این شرکت همگی اصل هستند.

فراخوان پژو برای زاپاس ۵۰۰۸

23 آذر 1398 - 22:24
می متالز - شرکت خودروسازی پژو فرانسه خودروهای شاسی‌بلند پژو ۵۰۰۸ مدل سال ۲۰۱۸ را تحت‌تاثیر نقص در لاستیک یدک آن فراخوان داد.

جریمه خودروسازان به سود تولید نیست

23 آذر 1398 - 22:22
می متالز - یک کارشناس خودرو کشور گفت: در شرایطی که فشار همه‌جانبه به صنعت خودرو وارد می‌شود، تضعیف این بخش از اقتصاد کشور از طریق ایجاد هزینه مالی، انگیزه فعالیت‌ در بخش تولید را کاهش می‌دهد.

پیش‌فروش ایران خودرو از امروز

23 آذر 1398 - 22:20
می متالز - پیش‌فروش ۴ محصول ایران خودرو از امروز آغاز می‌شود. چهار محصولی که این خودروساز در این طرح فروش عرضه کرده است عبارتند از: سمند LX با موتور EF۷، پژو پارس سال، دنا پلاس و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی.

فراخوان ۲۵۰ هزار سوبارو

23 آذر 1398 - 22:18
می متالز - سوبارو بنا دارد مدل‌های مشخصی از خودروهای کراس ترک، فورستر، شاسی‌بلند اسنت و هاچ‌بک ایمپرزا را فراخوان دهد.

کاهش آلایندگی خودروها در اروپا

23 آذر 1398 - 22:17
می متالز - پس از آنکه کمیسیون اروپا از قصد خود برای اعمال استاندارد‌های سختگیرانه‌تر کاهش آلایندگی خودروها خبر داد، انتظار می‌رود که خودروسازان فعال در اروپا باز هم در آینده نزدیک وادار به کاهش میزان تولید آلایندگی‌های کربنی در محصولات خود شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما