خبر
مس   عکس  

کارخانه تولید شمش مس دامغان

می متالز - کارخانه تولید شمش مس دِیان با عیار ۹۹.۹۹ درصد با حضور یک شرکت خصوصی در ۹۰ کیلومتری جنوب دامغان با سرمایه‌گذاری حدود ۱۴۰ میلیارد ریال در حال فعالیت است. ظرفیت تولید این کارخانه، ۱۸۰ تن در سال است که ۴۰ نفر به طور مستقیم در آن مشغول به کار هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 شانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران برگزار شد

چالش جدی کارت بازرگانی، وزارتخانه بی‌وزیر و بهبود فضای کسب‌وکار

می متالز - اعضای هیات نمایندگان بخش خصوصی در نشست شهریور ماه، به عمده‌ترین چالش‌های حوزه تجاری کشور از جمله فرآیند صدور و تمدید کارت بازرگانی و ارز حاصل از صادرات پرداختند و از بی‌وزیر ماندن چند ماهه وزارت صمت انتقاد کردند. هم‌چنین در حضور معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی از برخی مشکلات مالیاتی گفتند. در نهایت در این نشست یک تفاهم‌نامه همکاری بین اتاق بازرگانی تهران و وزارت اقتصاد برای بهبود جایگاه ایران در شاخص‌های بین‌المللی مربوط به فضای کسب‌وکار به امضا رسید.
 

رکوردشکنی درآمد «فولاد» و «فملی» در شهریورماه

می متالز - گزارش فعالیت شهریور فولاد مبارکه و ملی صنایع مس ایران با رکوردشکنی درآمد منتشر شد تا غول‌های فلزی بورسی بهترین درآمد در شش ماه نخست سال را ثبت کنند.
 در نیمه نخست سال جاری:

رکورد پنج ساله حفاری‌های اکتشافی شکسته شد

می متالز - طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با انجام ۴۴ هزار متر حفاری اکتشافی در شش ماهه ابتدایی سال جاری ، رکورد پنج ساله میزان حفاری‌های اکتشافی شرکت ملی صنایع مس ایران شکسته شد.
 پنج ماهه ۹۹ محقق شد؛

سهم ۹۰ درصدی چین و ترکیه از صادرات کاتد مس ایران

می متالز - بررسی ارزش صادراتی کاتد مس در دوره پنج ماهه نخست امسال، گویای جذب بیش از ۹۰ درصدی این فلز راهبردی توسط کشورهای چین و ترکیه است.
 

کل فروش شرکت مس به ۱۶ هزار میلیارد تومان رسید

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: کل فروش شرکت مس تا پایان شهریورماه سال جاری به ۱۶ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان رسیده است که بیانگر رشد ۶۱.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال است.
 

چشم انتظاری صد‌ها نفر به راه اندازی معدنی غنی در شرق کرمان

می متالز - صد‌ها نفر از اهالی مناطق کوهستانی شهرستان ریگان چشم انتظار راه اندازی معدن مس ظفتک در شرق استان کرمان هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما