خبر
برق  

احداث پست‌های فوق توزیع برق غرب تهران در دستور کار

می متالز - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اجرای مانور تعمیرات جهادی شرکت توزیع برق استان تهران در شهرستان‌های غرب استان تهران با حضور ۴۸۰ نفر در قالب ۱۲۶ اکیپ عملیاتی در راستای افزایش تاب‌آوری و اصلاح شبکه‌های فرسوده، گفت: احداث پست‌های ۶۳ کیلوولت در شهریار، قدس و ملارد به منظور افزایش ظرفیت و بهره‌وری بیشتر در دستور کار است.

به گزارش می متالز، حاجی رضا تیموری صبح امروز در حاشیه بازدید از مانور تعمیرات جهادی شرکت توزیع برق در شهرستان‌های غرب استان تهران اظهار کرد: با توجه به وظیفه شرکت توزیع مبنی بر ارائه برق دائم و پایدار به مشترکان، در راستای بازسازی و اصلاح شبکه‌های فرسوده و تاب‌آوری شبکه توزیع این مانور به اجرا درآمد.

وی افزود: امروز ۴۸۰ نفر در قالب ۱۲۶ اکیپ عملیاتی در ۴ منطقه برق شهریار، اندیشه، ملارد و قدس در حال اجرای فعالیت و مانور هستند و در راستای انتظار به حق مردم، کاهش تلفات شبکه، کاهش خاموشی‌ها و کاهش انرژی توزیع نشده با حضور همکاران این مانور جهادی در حال برگزاری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران بیان داشت: محدوده عملیاتی منطقه برق شهریار در محدوده پل بادامک و نصیرآباد، منطقه برق ملارد، درمارلیک محدوده میدان ارتش  و مصلی ملارد، منطقه برق شهرقدس در محدوده خیابان ولیعصر و خیابان عمارت و منطقه برق اندیشه در محدوده خیابان اصلی فاز یک، فاز ۳ و شهرک صدف خواهد بود.

تیموری گفت: مشابه این مانور در گذشته صورت پذیرفته و قطعا پایان اینگونه اقدامات نخواهد بود و مانورهای بعدی نیز ادامه خواهد داشت که انشالله موجبات رضایتمندی مردم عزیز را به همراه خواهد داشت .

وی ادامه داد: اهم اقدامات مانور تعمیرات جهادی امروز اصلاح ۴ فیدرهای پرعارضه ، نصب ۳ دستگاه سکسیونر قابل قطع زیر بار، اصلاح کلمپ انشعابات و بالانس کردن بار خطوط، نصب علائم هشداردهنده بر روی خطوط ، نصب و تعویض چراغ های معابر، تعویض کلید فیوزهای معیوب، ایمن سازی دریچه‌های پایه‌های روشنایی و رفع حریم شبکه ها خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران خاطرنشان کرد: یکی از مباحث مورد تاکیدمقام معظم رهبری، اصلاح شبکه‌های فرسوده است و لذا با این اقدامات شبکه‌های فرسوده و تخریب شده اصلاح و بازسازی می‌شوند.

طبق اعلام شرکت توزیع برق تهران، تیموری گفت: اینگونه اقدامات کاهش قطعی برق را به همراه خواهد داشت، ضمن تشکر و قدردانی از مشترکان فهیم استان از آنان درخواست داریم با همکاران شرکت توزیع برق همکاری لازم را در حوزه مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی، به منظور پایداری تامین برق و کاهش بهای پرداختی بهای انرژی خود را داشته باشند.

وی ادامه داد: برق منطقه ای تهران با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی استان در سال جاری پست‌ سیار صفا دشت در ملارد را احداث خواهند کرد و در سال های بعد در شهرقدس و شهریار احداث  پست های فوق توزیع دائم را شاهد خواهیم بود و خروجی پست‌های پرندک، باطری سازی و نسیم شهر توسط برق شهریار، احداث و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت که همگی در راستای تقویت و آزادسازی ظرفیت خطوط موجود است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران تصریح کرد: انتظار ما از شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران این است که با استفاده قوانین موجود، نقدینگی لازم را از منابع استانی و سازمان مدیریت برنامه و بودجه دریافت و در اختیار شرکت خدمات رسان برق قرار دهند تا شرکت توزیع برق و شرکت برق منطقه‌ای بتوانیم ظرفیت موردنیاز برای پاسخگویی به نیاز مشترکان وحضور سرمایه‌گذاران در منطقه را فراهم کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات‌ مدیره شرکت بورس اوراق بهادار:

ورود نقدینگی‌های سرگردان به بورس نیازمند افزایش اعتماد است

می متالز - رئیس هیات‌ مدیره شرکت بورس اوراق بهادار گفت: ورود مجدد نقدینگی سرگردان به بازار سرمایه نیازمند افزایش هماهنگی نهادها در جهت افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران است.
 مدیر تحقیق و توسعه شرکت بورس تهران:

فعالیت سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای عامل ایجاد نوسان‌ها

می متالز - مدیر تحقیق و توسعه شرکت بورس تهران از انجام 80 درصد معاملات بازار سرمایه توسط سرمایه‌گذاران حقیقی خبر داد و گفت: بیشتر معاملات بازار سرمایه از سوی سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای است که باعث ایجاد نوسان می‌شود.
 

بررسی دلایل نوسان در بازار سرمایه

می متالز - مدیر تحقیق و توسعه بورس گفت: بیشتر معاملات بازار سرمایه از سوی سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای است که باعث ایجاد نوسان می‌شود.
 

اخذ تسهیلات برای سرمایه‌گذاران بخش معدن استان آذربایجان‌ شرقی تسهیل شد

می متالز - استاندار آذربایجان‌ شرقی با تأکید بر تسریع و تسهیل اخذ تسهیلات مورد نیاز سرمایه گذاران بخش معادن، گفت : قبول پروانه بهره برداری معدن به عنوان وثیقه برای اخذ تسهیلات انگیزه بسیار مهمی برای سرمایه گذاران است.
 ساعت پنج‌ و نیم عصر:

سهامداران با معرفت و شرکت ...

می متالز - ساعت پنج‌ و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به شرکت بیمه‌ای که سود سهام ۲سال سهامداران صبور را سر کشید و تسعیر ارزی که آمد و بانکی را نجات داد.
 نایب رئیس هیئت مدیره بورس:

مشهد شهری ویژه برای سرمایه‌گذاران است

می متالز - مشهد - نایب رئیس هیئت مدیره بورس گفت: شهر مشهد محلی ویژه برای سرمایه‌گذاران مختلف از هر قشر است، حتی علاوه بر سرمایه‌گذاران کلان، مردم در دهک‌های پایین نیز تمایل به این پروژه ها دارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما