خبر
سنگ آهن   برق   ویدئو  

آمادگی کامل نیروگاه‌های استان یزد برای تولید برق

می متالز - تولید برق در استان یزد با حداکثر ظرفیت در پیک بار تابستان ادامه دارد. در استان یزد نیروگاه دولتی سیکل ترکیبی یزد و چهار نیروگاه خصوصی تابان، شیرکوه، سرو و شهید زنبق به تولید برق می پردازند. ظرفیت اسمی نیروگاه های استان یزد بیش از 2700 مگاوات است. نیروگاه سیکل ترکیبی سرو (چادرملو) وابسته به بخش خصوصی بوده و هدف آن تامین برق مورد نیاز طرح های فولادسازی منطقه است که در سال 1393 به بهره برداری رسید. مهندس شیرانی مدیرعامل نیروگاه سرو (چادرملو) گفت: ظرفیت اسمی این نیروگاه 492 مگاوات است که بر روی شبکه برق سراسری ایران آن را تامین می کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در میزگردی با حضور مدیران ارشد بنگاه‌های بزرگ معدنی و فولادی مورد بررسی قرار گرفت

استراتژی بنگاه‌ها در شرایط تحریم / مهم‌ترین چالش‌ها در شرایط رکود تورمی

می متالز - استراتژی بنگاه‌ها در شرایط تحریم، قیمت‌گذاری محصول‌ها، یافتن بازارهای جدید، فروش و صادرات، تعدیل پرسنل و تامین منابع ریالی و ارزی برای تامین مواد اولیه از مهم‌ترین چالش‌هایی است که بنگاه‌های اقتصادی در شرایط رکود تورمی با آن‌ها روبه‌رو هستند.
 مدیرعامل چادرملو:

نرخ افزایش کانی‌های معدنی بینابین است

می متالز - مدیر عامل چادرملو گفت: ۲ درصد افزایش قمت گندله و کنسانتره نظر بینابینی است بین آنچه فولادی ها در نظر دارند و آنچه معدنی‌ها دوست دارند اتفاق بیافتد. برای معدنی‌ها هرچه افزایش بیشتر در نظر گرفته شود، خوشحال‌تر می‌شوند.
 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید انجام شد:

بررسی راه‌های همکاری صدا و سیما با شرکت‌های پیشرو در زمینه بومی سازی قطعات صنعتی

می متالز - در سومین روز از برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید دکتر میرباقری معاون رییس سازمان صدا و سیما از غرفه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کرد.
 مدیرعامل چادر ملو:

نماد خود را بسته ایم/ پایبند به ابلاغیه هستیم

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: تعیین نرخ گندله و کنسانتره بر بورس تاثیر گذار است و در بسیاری از مواقع بالا رفتن سهام را در پی دارد.
 

روند قیمت 3 ماهه گندله و کنسانتره دو معدنی

می متالز - به دنبال افزایش قیمت محصول‌ها در بخش معدنی زنجیره ارزش فولاد، نماد غول‌های معدنی کشور در بورس با توقف همراه شد.
 

افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی زیرمجموعه چادرملو و کاهش قیمت سهم

می متالز - زیرمجموعه چادرملو از برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد اما با کاهش قیمت روبرو شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما