خبر
سنگ آهن   برق   ویدئو  

آمادگی کامل نیروگاه‌های استان یزد برای تولید برق

می متالز - تولید برق در استان یزد با حداکثر ظرفیت در پیک بار تابستان ادامه دارد. در استان یزد نیروگاه دولتی سیکل ترکیبی یزد و چهار نیروگاه خصوصی تابان، شیرکوه، سرو و شهید زنبق به تولید برق می پردازند. ظرفیت اسمی نیروگاه های استان یزد بیش از 2700 مگاوات است. نیروگاه سیکل ترکیبی سرو (چادرملو) وابسته به بخش خصوصی بوده و هدف آن تامین برق مورد نیاز طرح های فولادسازی منطقه است که در سال 1393 به بهره برداری رسید. مهندس شیرانی مدیرعامل نیروگاه سرو (چادرملو) گفت: ظرفیت اسمی این نیروگاه 492 مگاوات است که بر روی شبکه برق سراسری ایران آن را تامین می کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات فولاد مبارکه، ذوب آهن، چادرملو و ۷ شرکت دیگر ۵۴ درصد بیشتر شد

می متالز - فولاد مبارکه، ذوب آهن، چادرملو و ۷ شرکت دیگر با صادرات ۵۶۱ هزار و هفت تن محصول فولادی در هفتمین ماه سال، رشد ۵۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رساندند.
 

اولین نیروگاه تولید برق از گاز در شمال افغانستان آغاز به کارکرد

می متالز - وزارت معدن و نفت افغانستان اعلام کرد که اولین نیروگاه گازی در ولایت جوزجان در شمال افغانستان به ظرفیت ۴۰ مگاوات به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده است.
 مدیرعامل چادرملو مطرح کرد؛

جهش چشمگیر چادرملو/ رشد ۸۸ برابری سرمایه در مدت ۱۵ سال

می متالز - مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به روند فعالیت این مجتمع در طول ۱۵ سال گذشته گفت: رشد و پیشرفت چادرملو طی ۱۵ سال گذشته چشمگیر بوده است.
 رئیس جمهور:

ایجاد شغل برای جوانان خدمتی بزرگ و ارزشمند است/ به دنبال ایجاد زمینه های حضور در بازار‌های جهانی هستیم/ هر جا بتوانم مشکل مردم را حل کنم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

می متالز - رئیس جمهور گفت: با بهره گیری از جاذبه های گردشگری و معادن استان یزد، می توان بیکاری را در این استان ریشه کن کرد.
 نشست خبری رئیس جمهور در پایان سفر به استان یزد

وعده روحانی برای اختصاص اعتبار 2 طرح مهم در یزد

می متالز - رئیس جمهور: ۲ پروژه مهم راه‌آهن و تأمین آب آشامیدنی را در جریان این سفر به مردم یزد وعده دادیم که این پروژه‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است و دولت با اختصاص اعتبارات لازم مصمم است، آن‌ها را اجرایی نماید.
 نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس:

آقای رئیس جمهور! کاش به مناطق کم‌برخوردار استان یزد هم می‌رفتید

می متالز - نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: من انتظار داشتم شما که امروز به چادرملو رفتید به بهاباد نیز می رفتید و به این منطقه محروم هم سر می زدید و می دیدید که چقدر آب از بهاباد به چادرملو می رود اما هیچ کارخانه ای در خود این شهر نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما