خبر
زغال سنگ  

اعتراض زغال سنگ هند علیه تصمیم جدید دولت

می متالز - چهار اتحادیه تجاری در شرکت‌های دولتی "کول ایندیا" و "سینگارنی کالیریز" در اعتراض به تصمیم اخیر دولت برای فراهم کردن امکان سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی در بخش زغال سنگ، خواستار برگزاری اعتصاب سراسری در ۲۴ سپتامبر شدند.

به گزارش می متالز، این اتحادیه ها که نماینده نیم میلیون کارگر زغال سنگ هند هستند، دولت و شرکت‌های "کول ایندیا" و "سینگارنی کالیریز" را از تصمیم خود برای برگزاری اعتصاب مطلع کرده‌اند.

درخواست اصلی این اتحادیه‌ها حذف سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی در استخراج زغال سنگ و خصوصی سازی استخراج زغال سنگ است. همچنین این اتحادیه‌ها درخواست کردند شرکت "کول ایندیا" و زیرمجموعه‌ هایش ادغام شوند تا یک شرکت ایجاد شده و نیروی کار پیمانی و برون سپاری در زغال سنگ بتواند متوقف شود.

بر اساس گزارش پلاتس، دولت هند ماه گذشته موافقت کرد شرکت‌های بین المللی در این کشور بتوانند مالکیت معادن زغال سنگ را داشته باشند و فعالیتهای معدنکاری زغال سنگ را با امکان انجام سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی دنبال کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گشایش درهای صنعت زغال سنگ به روی بخش خصوصی در هند

می متالز - هند در جایگاه سومین تولیدکننده بزرگ زغال سنگ جهان پس از 4 دهه شرایط ورود بخش خصوصی را به استخراج و تولید کانی سیاه فراهم کرد.
 

کرونا مانع افزایش تولید نفت عراق شد

می متالز - مجموع تولید نفت‌خام عراق شامل منطقه کردستان در آوریل با وجود انقضای پیمان کاهش تولید اوپک‌پلاس در پایان مارس، تغییری نداشت و تا حدود زیادی ثابت ماند.
 

چشم انداز بازارهای قراضه و میلگرد منفی است

می متالز - برآوردها برای قیمت قراضه و میلگرد در ماه مارس منفی و بدبینانه است چرا که نگرانی ها در رابطه با شیوع گسترده تر کرونا در سطح جهان و اثر آن بر بازارهای فولاد و صنایع وابسته به آن بیشتر شده است.
 نظرسنجی پلاتس:

کرونا فولادسازان چینی را مجبور کرد تولید را کاهش دهند

می متالز - بیش از یک سوم فولادسازان چینی به‌ فکر کاهش تولید هستند چراکه به‌دلیل شیوع کرونا موجودی انبارهایشان بالا رفته و از طرفی با کمبود مواد اولیه و افت تقاضای بازارهای مصرف‌کننده نیز روبه‌رو هستند.
 

قراضه ژاپن در کف قیمت سه سال اخیر

می متالز - در هفته ای که گذشت قیمت قراضه در ژاپن نزولی بود. عرضه کننده های ژاپنی علی رغم رشد بازار ترکیه قیمت ها را پایین آوردند. متوسط شاخص قیمت موسسه پلاتس برای قراضه سنگین کلاس 2 ژاپن 199 دلار هر تن فوب ثبت شده که 10 دلار افت قیمت داشت.
 

رشد 10 درصدی تولید زغال سنگ هند در ژانویه 2020 میلادی

می متالز - تولید زغال سنگ هند طی ژانویه 2020 میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10.3 درصد افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما