خبر
زغال سنگ  

اعتراض زغال سنگ هند علیه تصمیم جدید دولت

می متالز - چهار اتحادیه تجاری در شرکت‌های دولتی "کول ایندیا" و "سینگارنی کالیریز" در اعتراض به تصمیم اخیر دولت برای فراهم کردن امکان سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی در بخش زغال سنگ، خواستار برگزاری اعتصاب سراسری در ۲۴ سپتامبر شدند.

به گزارش می متالز، این اتحادیه ها که نماینده نیم میلیون کارگر زغال سنگ هند هستند، دولت و شرکت‌های "کول ایندیا" و "سینگارنی کالیریز" را از تصمیم خود برای برگزاری اعتصاب مطلع کرده‌اند.

درخواست اصلی این اتحادیه‌ها حذف سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی در استخراج زغال سنگ و خصوصی سازی استخراج زغال سنگ است. همچنین این اتحادیه‌ها درخواست کردند شرکت "کول ایندیا" و زیرمجموعه‌ هایش ادغام شوند تا یک شرکت ایجاد شده و نیروی کار پیمانی و برون سپاری در زغال سنگ بتواند متوقف شود.

بر اساس گزارش پلاتس، دولت هند ماه گذشته موافقت کرد شرکت‌های بین المللی در این کشور بتوانند مالکیت معادن زغال سنگ را داشته باشند و فعالیتهای معدنکاری زغال سنگ را با امکان انجام سرمایه گذاری مستقیم خارجی ۱۰۰ درصدی دنبال کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سنگ آهن 83 دلار شد

می متالز - قیمت پایین محصولات فولادی در چین و تداوم نوسان قیمت در بازار نقدی سنگ آهن، قیمت این ماده اولیه را باز هم پایین آورد.
 

ساخت بزرگترین واحد تولید پاراکسیلن جهان

می متالز - بزرگترین واحد تک ردیفه تولید پاراکسیلن جهان در چین قادر به تولید سالانه 2 میلیون و 600 هزار تن پاراکسیلن با استفاده از فرآیندهای حذف سولفولان ، ایزومار ، تاتوری و الفین خواهد بود.
 نظرسنجی پلاتس نشان داد؛

سقوط تولید نفت اوپک به پایین‌ترین میزان پنج سال اخیر

می متالز - نظرسنجی پلاتس نشان داد اوپک در ژوییه با کاهش تولید بزرگترین اعضایش شامل عربستان سعودی، ایران، نیجریه، لیبی و ونزوئلا، کمترین میزان تولید نفت را در پنج سال گذشته داشته است.
 

اوپک دست به کار می‌شود؟

می متالز - اوپک در نظر دارد در نشست کمیته نظارتی این گروه که ماه میلادی آینده برگزار می‌شود، به کاهش قیمت نفت واکنش نشان دهد.
 

رکود بازار میلگرد در ترکیه

می متالز - در ترکیه فولادسازان پیشنهادات صادراتی میلگرد خود را با کاهش قیمت ها اعلام کرده اند تا تمایل به خرید بیشتر شود چرا که هفته های اخیر بازار صادراتشان با رکود مواجه بوده است.
 

بهای سنگ آهن در بازارهای چین کاهش یافت

می متالز - بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده در نشریه اس.اند.پی گلوبال پلاتس در روز سه شنبه،‌ بهای سنگ آهن در چین،‌ بزرگترین تولید کننده فولاد در جهان با کاهش روبرو شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما