خبر
درب و پنجره  

بازدید فرماندار تبریز و هیأت همراه از مجموعه آلومینیوم حکمتی

می متالز - فرماندار محترم تبریز جناب آقای دکتر مهدوی و آقای مهندس افشانی، مدیر محترم جهاد کشاورزی تبریز از مجتمع آلومینیوم حکمتی بازدید کردند.

به‌ گزارش می متالز، دکتر مهدوی، فرماندار تبریز و مهندس افشانی، مدیر جهاد کشاورزی تبریز به‌همراه جمعی از مدیران استان آذربایجان شرقی از مجتمع آلومینیوم حکمتی، بازدید به‌عمل آوردند.

مجتمع آلومینیوم حکمتی با برخورداری از واحدهای طراحی، قالب‌سازی و تولید پروفیل و با استفاده از ۲ دستگاه پرس اکستروژن با ظرفیت‌های ۱۸۰۰ تن و یک پرس اکستروژن ۲۲۰۰ تنی، دستگاه پولیش و براق‌سازی سطوح آلومینیومی و براشینگ و دو خط رنگ پادر کوتینگ الکترواستاتیک و واحد آبکاری و آنودایزینگ، خط پوشش رنگ‌های دکورال طرح چوب و سنگ و واحد ساخت و مونتاژ انواع درب و پنجره‌های اختصاصی و سایر سیستم‌های روز دنیا و سیستم ترمال بریک طرح اروپایی مشغول به فعالیت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مزایای ورود اسلب به بورس کالا/ رشد عرضه ها، لازمه بازار فولاد است

می متالز - براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، از مردادماه امسال عرضه اسلب در بورس کالا آغاز می شود که یک کارگزار کالایی این اتفاق را راهکاری برای افزایش گزینه خرید برای مصرف کنندگان ورق فولادی و شفاف شدن معاملات آن دانست.
 

صادرات شمش‌های آلیاژی از گلپایگان به اروپا و آسیا

می متالز - مدیرعامل شرکت فناوری ذوب گلپایگان گفت: شمش‌های تولیدی این شرکت قابلیت صادرات به اروپا و سایر کشورها از جمله عراق، چین و هند را داراست.
 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران:

۴۲ واحد صنفی متخلف در شهرستان دهلران پلمپ شدند

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۲۰ پرونده برای واحدهای متخلف صنفی تشکیل و ۴۲ واحد متخلف پلمپ شده اند.
 مهدوی ابهری:

محصولات پتروشیمی به طور کامل در بورس کالا عرضه می‌شود

می متالز - دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با تاکید بر اینکه پتروشیمی‌ها فراتر از تعهد خود ارزهای صادراتی را در سامانه نیما عرضه کرده‌اند،‌ گفت:‌ سهم پتروشیمی‌ها در تامین ارز سامانه نیما ۴۰ درصد است. همچنین همه محصولات پتروشیمی در بورس کالا عرضه می‌شود و تاکنون گزارشی در خصوص عرضه خارج از بورس پتروشیمی ها نداشته ایم.
 

روزانه ۸ تا ۱۰ هزار در و پنجره تولید می‌شود

می متالز - نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان در و پنجره ضمن اشاره به فعالیت ۴۰۰۰ واحد تولیدی در صنعت در و پنجره از تولید روزانه ۸ تا۱۰ هزار یونیت در و پنجره و شیشه دوجداره خبر داد.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

مراقب حباب ETF ها باشید!

می متالز - ایده راه اندازی بازاری مستقل برای حوزه املاک و مستغلات می تواند به افزایش عمق بازار سرمایه و توسعه ابزارهای این بازار و همچنین وضعیت بازار مسکن کمک کند؛ مشروط بر آنکه متولیان این بازار، سازوکار مناسبی هم ارائه کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما