خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   ریلی و راه آهن  

شرکت فرابورسی با "ذوب" برای حمل ۱.۵ تن سنگ آهن قرارداد بست

می متالز - شرکت ریل پرداز سیر در خصوص انعقاد قرارداد حمل ۱.۵ میلیون تن سنگ آهن با شرکت ذوب آهن از منطقه سنگان دست به شفاف سازی زد و آماده بازگشایی نماد شد.

به گزارش می متالز، شرکت ریل پرداز سیر که با سرمایه 196 میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس درج شده در خصوص انعقاد قرارداد حمل با شرکت ذوب آهن دست به شفاف سازی زد و آماده بازگشایی نماد شد.

بر این اساس، فرهنگ طلوعی مدیر عامل "حریل" طبق تفاهم و قرارداد حمل و نقل ریلی جدید و ابلاغ ۲۵ دی ماه شرکت ذوب آهن اعلام کرد: مقرر شده مواد اولیه مورد نیاز به میزان تقریبی ۱.۵ میلیون تن سنگ آهن از منطقه سنگان به شرکت ذوب آهن با مدت یک سال از ۱۱ دی سال جاری تا ۳۰ آذر سال ۹۹ توسط این شرکت صورت پذیرد.

ضمناً تغییرات مربوط به برنامه عملکردی براساس قرارداد فوق در گزارش تفسیری مدیریت ۹ ماهه نسبت به ۶ ماهه لحاظ و مجدداً برآورد شده و پیش بینی می شود ۲۱۳.۷ میلیارد تومان از قراردادهای فوق در سه ماهه چهارم سال جاری و ۹ ماهه سال آینده محقق شود.

کد خبر: 81174
تاریخ: 1398/11/01 - 14:13
منبع: بورس پرس

ذوب آهن  ریل پرداز سیر  فرهنگ طلوعی  حریل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فروش ریل در "ذوب"

می متالز - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان قرارداد مهم منعقد کرد.
 

رکورد شکنی در بورس کالا | «ذوب» هم رکورد ثبت کرد

می متالز - یک رکورد جدید در ارزش معاملات رینگ صنعتی بورس کالا به ثبت رسید.
 

بلوک «فوکا» فروخته شد

می متالز - بلوک فولاد کاویان عرضه و در قیمت بالاتر از قیمت پایه فروخته شد.
 پیشگامان صنعت فولاد در بازدید از ذوب آهن اصفهان

"اینجا حدیث دیده و دیدار می رود"

می متالز - مادر۵۲ ساله فولاد ایران امسال هم فرزندانش را انتظارمی کشد، سخت است چشم به راهی،آن هم برای مادر ... . مادری که در دوران دفاع مقدس زیر بمباران دشمن نظاره گرآسمانی شدن فرزندانش شد، دلیر مردانی که به شوق تولید در جبهه صنعت افلاکی شدند اما مادرشان با صلابت تمام پای آرمان های انقلاب ایستاد، جامه رزم برفرزندانش پوشاند و پاره های تنش را از میدان نورد راهی میدان نبردکرد، پشتیبان شان بود تا به انقلاب ایران گزندی نرسد و این گونه شد که 286 فرزند این مادر،رخت شهادت بر تن کردند.
 در ایام دهه مبارک فجر و به همت تلاشگران شرکت

ريل معدن تیپ R18 در ذوب آهن اصفهان تولید شد/ ذوب آهن اصفهان پس از صنعت ساختمان، ایمنی معادن کشور را با تولید محصولات استاندارد تامین می کند

می متالز - ذوب آهن اصفهان از شرکت های هلدینگ شستا پس از توليد انبوه و موفقيت آميز انواع ريل های مورد نياز راه آهن سراسری و شهری (مترو)، همزمان با دهه مبارك فجر، موفق به توليد ريل معدن تیپ R18 ویژه استفاده در معادن گرديد.
 

جزییات فروش محصولات سه بورسی در بورس کالا

می متالز - سه شرکت بورسی روز یکشنبه در معاملات بورس کالای ایران محصولات خود را به فروش رساندند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما