خبر
برق  

خداحافظی با ماموران برق تا نیمه دوم فروردین

می متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور قرار شده ماموران برق تا نیمه دوم فروردین ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه نکنند.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی‌مشهدی با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در صنعت برق اظهار کرد: طبق روال ماموران صنعت برق تا ۲۵ اسفند ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه می‌کردند اما به دلیل شرایط فعلی کشور برنامه تغییر کرده است. وی با بیان اینکه در صورت بهبود شرایط از نیمه دوم فروردین به‌طور جدی قرائت کنتور‌ها را آغاز می‌کنیم، گفت: به ماموران توصیه شده است که در شرایط فعلی اخذ اطلاعات از مشترکان به‌صورت تلفنی انجام شود. به گفته وی، برای پرداخت قبض دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و مدتی است که این موضوع نیز به‌صورت الکترونیکی و سبز انجام می‌شود که خود این موضوع نیز تاثیر زیادی در راه مقابله با این ویروس دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رئیس‌کل بانک مرکزی در مورد تامین منابع ارزی مورد نیاز کشور سخن گفت

می متالز - یادداشت دکتر عبدالناصر همتی؛ رئیس‌کل بانک مرکزی در مورد تامین منابع ارزی مورد نیاز کشور
 رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد:

جزئیات تسهیلات ۷۵ هزار میلیارد تومانی به مشاغل آسیب دیده از کرونا

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران عامل بانک‌ها و مؤسسات اعتباری، بر مشارکت فعال بانک‌ها در اجرای طرح ارائه تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
 

چگونه قبض گاز را پرداخت کنیم؟

می متالز - سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: مهلت پرداخت هزینه‌های گاز مشترکان تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شده و مشترکان می‌توانند تا آن زمان هزینه گاز مصرفی خود را پرداخت کنند.
 پیش‌گشایش:

ابر عرضه‌ها بر پتروپالایشی و کامودیتی‌ها

می متالز - بازار امروز را نیز با نوساناتی کم و مثبت پیش‌بینی می‌شود و این در حالیست که ممکن است، عرضه‌های سنگین در نماد‌های پالایشگاهی، پتروشیمی و فلزاتی مشاهده شود.
 

دستور تعطیلی به مراکز تجاری قم ابلاغ شد

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت قم روز سه‌شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم ابلاغ شده‌است.
 

محصولات صادراتی ترکیه از طریق خط آهن به ایران ارسال می‌شود

می متالز - در پی شیوع ویروس کرونا و بسته شدن کلیه مرزهای زمینی بین ایران و ترکیه، صادرات از طریق خط آهن وان - کاپی‌کوی صورت می‌گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما