تاریخ: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۴۸
کد خبر: ۲۰۴۶۹۳
‌می‌متالز - امین ابراهیمی مدیرعامل جدید فولاد خوزستان شد. امین ابراهیمی دارای مدرک مهندسی متالوژی از دانشگاه فردوس مشهد و مدرک کارشناسی ارشد MBA پس از دو سال حضور درخشان در راس شرکت فولاد اکسین خوزستان شرکتی زیانده را با سود ۲۵۰۰ میلیارد تومان تحویل می‌دهد.

به گزارش می‌متالز، مدیرعامل جدید فولاد خوزستان پیش از این به مدت دوسال تجربه عضویت در هیأت مدیره و قاءم مقامی مدیرعامل این شرکت را داشت. امین ابراهیمی همچنین رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد شادگان، شرکت صنایع معدنی شهاب سنگ و قائم مقام شرکت کالسیمین و عضویت در هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توکا را در رزومه خود دارد.

ابراهیمی علاوه بر تجربیات فر اوان در اداره شرکت‌های مختلف با طب دوره‌های تخصصی ایزو و تضمین کیفیت و اصول مذاکرات تجاری بر مسائل بازرگانی مسلط می‌باشد.
مدیرعامل جدید فولاد خوزستان علاوه بر آشنایی متوسط با زبان فرانوسوی و ترکی استامبولی بر زبان انگلیسی مسلط می‌باشد.

عملکرد امین ابراهیمی در مدت حضور در فولاد اکسین اثبات کرد که او به توسعه کیفی محصولات اعتقاد راسخ دارد و این شرکت را از تولید محصولات ساختمانی به سمت محصولات فولادی مورد نیاز نفت و گاز سوق داد. این فاکتور نویدبخش راه اندازی طرح‌های توسعه‌ی فولاد خوزستان است، طرح‌هایی که بیش از ده سال در کمد‌های بایگانی خاک می‌خورند.

در صورت اجرایی شدن طرح‌های توسعه استان خوزستان می‌تواند به حفظ جایگاه دومین تولید کننده فولاد کشور امیدوار باشد.

سال ۱۴۰۰ می‌تواند نوید بخش روز‌های بهتری برای دو شرکت بزرگ اکسین و فولاد خوزستان برای پیوند دوباره باشد.

منبع: می‌متالز