تاریخ: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۷
کد خبر: ۲۱۳۹۰۸
‌می‌متالز - امروز سهامداران شرکت‌های سیمان داراب، مهرکام پارس و گلوکوزان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه فارس، صنعتی بهپاک و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش می‌متالز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۶ هزار و ۹۷۳ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۴۴ هزار و ۸۷۳ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵ میلیارد و ۴۱۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳ هزار و ۳۵۶ میلیارد تومان در بیش از ۴۴۷ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان داراب، مهرکام پارس و گلوکوزان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های الکترونیک خودرو شرق، پارس خودرو و شکر شاهرود بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۳۷۷ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲ هزار و ۶۷۲ میلیارد تومان در ۳۰۷ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۴ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷ هزار و ۴۵۹ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه فارس، صنعتی بهپاک و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کلر پارس، بیمه تجارت نو و بیمه اتکایی ایرانیان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط