آرشیو اخبار


روزشمار دومین همایش صنایع غیرآهنی

عارضه یابی صنعت سرب

30 شهریور 1398 - 01:53
می متالز - ارزیابی‌های فعالان اقتصادی و کارشناسان صنعتی نشان می‌دهد که فعالیت زیرظرفیت اسمی، نبود استراتژی توسعه صنعتی، کمبود مواد اولیه، اعمال محدودیت‌های صادراتی و دخالت دولت در امور صنایع از جمله معضلات موجود در صنعت سرب محسوب می‌شود.

برنامه افزایش سرمایه ۴۵۰ و ۷۸ درصدی دو زیرمجموعه "کروی و خبهمن"

27 شهریور 1398 - 18:54
می متالز - دو زیرمجموعه توسعه معادن روی و گروه بهمن از برنامه افزایش سرمایه ۴۵۰ و ۷۸ درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران خبر دادند.
یک نماینده مجلس خواستار شد؛

ضرورت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری معدن کوشک بافق به بخش خصوصی

26 شهریور 1398 - 15:46
می متالز - یک نماینده مجلس برای تحقیق و تفحص از روند واگذاری معدن کوشک بافق به بخش خصوصی، درخواست رسمی داد.
روزشمار دومین همایش صنایع غیرآهنی

طرح جامع سرب و روی کشور

26 شهریور 1398 - 15:19
می متالز - ایجاد و توسعه نامتقارن صنایع سرب و روی در کشور و نبود استراتژی و مشخص نبودن چشم‌انداز روشن در توسعه و استقرار صنایع سرب و روی کشور، فقدان اهداف مشخص و از طرفی ایجاد ظرفیت‌های جدید این صنعت از جمله طرح‌های توسعه‌ای معدن سرب و روی مهدی آباد، لزوم توسعه این صنعت را بر اساس یک طرح جامع و با در نظر گرفتن همه جوانب و تبعات فنی، اقتصادی، زیرساختی، اجتماعی و زیست‌محیطی تداعی می‌کند.
آمار 5 ماهه 98 منتشر شد:

استخراج معادن روی؛ مهدی آباد و انگوران رشد سه رقمی ثبت کردند

26 شهریور 1398 - 14:49
می متالز - میزان استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) طی 5 ماهه نخست سال 98 افزایش یافت. در این میان معادن مهدی آباد و انگوران رشد سه رقمی ثبت کردند.

افزایش استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو

26 شهریور 1398 - 14:11
می متالز - میزان استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ افزایش یافت. در این میان معادن مهدی آباد و انگوران افزایش سه رقمی ثبت کردند.
استاندار زنجان:

با کمک دستگاه قضا پیگیر حل مشکلات پسماندهای روی هستیم/ سرعت پیشرفت پروژه دوخطه کردن راه آهن زنجان _ قزوین مورد تایید نیست

24 شهریور 1398 - 16:03
می متالز - استاندار زنجان با اشاره به اینکه از طریق دولت پیگیر خواهیم بود تا مشکلات پسماند سرب و روی حل شود، گفت: با تمام توان تلاش خواهیم کرد فرمایشات رئیس قوه قضائیه عملیاتی شود.

تقاضای تفحص از واگذاری یک معدن به بخش خصوصی + متن طرح

24 شهریور 1398 - 15:52
می متالز - طرح تحقیق و تفحص از واگذاری معدن کوشک به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد.

فروش زیرقیمت به ذوب‌آهن عادلانه نیست

24 شهریور 1398 - 13:10
می متالز - رییس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی ایران گفت: کمبود اکسید روی اصلی‌ترین مشکل در زمینه تولید سرب و روی محسوب می‌شود بنابراین به تبع اخذ عوارض برای صادرات کنسانتره واحد فرآوری این محصول نیز با مشکلاتی مواجه می‌شود.

آگهی مزایده عمومی معادن و محدوده های اکتشافی و دپوی سرب و روی استان خراسان شمالی شهریور 98

23 شهریور 1398 - 21:26
می متالز - آگهی مزاید عمومی معادن و محدوده های اکتشافی و دپوی سرب و روی استان خراسان شمالی شهریور 98 توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما