آرشیو اخبار


در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه تصمیمات مجمع عمومی "کروی"

24 تیر 1398 - 12:55
می متالز - مجمع عمومی شرکت توسعه معادن روی ایران تقسیم مبلغ ۵۰۰ ریال سود نقدی و ۶۷۰ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

پسماندهای "روی" زنجان تا پایان سال به مکان جدید منتقل می‌شود

23 تیر 1398 - 13:57
می متالز - پسماندهای روی زنجان تا پایان امسال به مکان جدید منتقل می شود، زیرا جابجایی پسماندها به نفع مردم بوده و تبعات محیط زیستی را کاهش می‌دهد.

فروش ماده معدنی سولفوره و کربناته از بخش زیرزمینی و کم عیار روباز معدن انگوران در ۱۱ پارتی جداگانه

23 تیر 1398 - 11:44
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد مزایده عمومی فروش ماده معدنی سولفوره و کربناته از بخش زیرزمینی و کم عیار روباز معدن انگوران در ۱۱ پارتی جداگانه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۱۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۱۵ و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و پارت های اعلام شده (۱۱ پارتی بصورت جداگانه)در سامانه ستادیران برگزار نماید.
توافق معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت با محیط زیست

شناسایی ذخیره معدنی«آلبلاغ» به ایمیدرو واگذار شد

22 تیر 1398 - 15:03
می متالز - یک گروه کارشناسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت از منطقه ساریگل در خراسان شمالی بازدید کرد.

پذیرش شمش روی یک شرکت در بورس کالای ایران

22 تیر 1398 - 14:19
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای شمش روی یک شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.

۱۰٫۰۰۰ (ده هزار) متر عملیات حفاری مغزه گیری در استان های زنجان (معدن انگوران)، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی (محدوده های جانجا و هیرد)

22 تیر 1398 - 11:59
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد انجام ۱۰٫۰۰۰ (ده هزار) متر عملیات حفاری مغزه گیری در استان های زنجان (معدن انگوران)، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی (محدوده های جانجا و هیرد) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۲۲ و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه با تضمین شرکت در مناقصه به مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (دو میلیارد) ریال (واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی) برگزار نماید.

عملیات آماده سازي، باطله برداری، استخراج ماده معدني و حمل و تخلیه در محل انباشتگاه ها، تسطیح انباشتگاه های مربوطه، همگن سازی، بارگیری و تنظیم بار مواد معدنی برای فروش و خردایش مواد معدنی در بخش روباز معدن سرب و روی انگوران

22 تیر 1398 - 11:48
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد انجام عملیات آماده سازي، باطله برداری، استخراج ماده معدني و حمل و تخلیه در محل انباشتگاه ها، تسطیح انباشتگاه های مربوطه، همگن سازی، بارگیری و تنظیم بار مواد معدنی برای فروش و خردایش مواد معدنی در بخش روباز معدن سرب و روی انگوران را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۲۱ و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه با تضمین شرکت در مناقصه به مبلغ ۳۳٫۲۲۸٫۰۰۰٫۰۰۰ (سی و سه میلیارد و دویست و بیست و هشت میلیون) ریال (واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی) برگزار نماید.
گروه تحلیلگر فیچ‌سولوشنز امریکایی پیش‌بینی ‌کرد

روند رو به رشد تولید جهانی «روی» در دهه پیش رو

18 تیر 1398 - 23:31
می متالز - گروه تحلیلگر فیچ‌سولوشنز در امریکا از رشد جهانی تولید «روی» در سال‌های پیش رو خبر می‌دهد.

انفجار در معدن سُرمک غیرمنطقی است

18 تیر 1398 - 20:12
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه کوره پخت مواد معدنی فناوری پیچیده‌ای نیست و مشابه آن در کشور فراوان است، گفت: نصب و راه‌اندازی آن در معدن سرمک نیز موفقیت‌آمیز بود اما انفجار کوره در حالت خاموش منطقی نیست.

پشت پرده های حادثه معدن سرمک ملایر

17 تیر 1398 - 22:44
می متالز - معدن سرمک ملایر که در کوه آهنگران قرار دارد همیشه به علت آثار مخربی که بر محیط زیست میگذارد مطرح بوده است؛ اما در روز گذشته انفجاری رخ داد که باعث مرگ دو نفر از کارگران شد و اینبار به علت عدم توجه مسئولین زیربط به ایمنی این معدن مطرح شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما