آرشیو اخبار


نسبت به دوره گذشته؛

سود هر سهم "کاذر" ۶۷۸ درصد افزایش یافت

30 دی 1398 - 16:16
می متالز - شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۶۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۲۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۷۸ برخوردار است.
عبور از تحریم صنایع فلزی؛

قطعات نسوز صنایع فولادی در چهارمحال و بختیاری ساخته شد

30 دی 1398 - 12:44
می متالز - معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار قطعات نسوز خطوط انتقال مواد مذاب صنایع فولادی و ذوب‌آهن کشور در این استان طراحی و ساخته شد.
نشریه Metal Market Magazine در گزارشی بررسی کرد

سایه مشکلات بازار فولاد بر مواد نسوز

22 دی 1398 - 17:49
می متالز - مهم‌ترین بازار مواد نسوز یعنی صنایع فولادی، در اثر مازاد عرضه، سیاست‌های کاهش آلاینده‌ها و تنش‌های تجاری تحت فشار قرار دارد که این عوامل، موجب انتقال فشار به صنایع مواد نسوز شده است.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز خبر داد:

بومی‌سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند

17 دی 1398 - 18:29
می متالز - شرکت فرآورده‌های نسوز ایران با اتکا به دانش جوانان ایرانی موفق به بومی‌سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند شد.
مدیرعامل شرکت فرآورده های نسوز ایران خبر داد:

بومی سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند

11 دی 1398 - 17:40
می متالز - شرکت فرآورده های نسوز ایران با اتکا به دانش جوانان ایرانی موفق به بومی سازی دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند شد.
مدیرعامل شرکت فرآورده نسوز ایران تاکید کرد:

حفظ حاشیه سود «کفرا»

11 دی 1398 - 10:19
می متالز - شرکت در حال حاضر برای تامین بخشی از مواد اولیه نیازمند واردات است. با بهره برداری از طرح توسعه ای، هم وابستگی به خارج از کشور کاهش خواهد داشت و امکان تولید مواد اولیه در داخل شرکت را خواهیم داشت و هم به علت کاهش بهای تمام شده، قدرت رقابت بیشتری خواهیم داشت.

سیم نسوز چیست و چه کاربردهایی دارد؟

8 دی 1398 - 11:27
می متالز - سیم‌های نسوز با روکش pvc در دمای ۹۰ درجه سانتیگراد و سیم نسوز با روکش سیلیکون و فایبر گلاس در دمای ۷۵۰ درجه سانتی گراد آتش می‌گیرند. در این مقاله سعی شده ساختار کلی سیم نسوز و ارتباط آن با سیلیکون و قلع و غیر قلع اندود بودن هادی الکتریکی آشنا شد.
در نشست تعاملی مسوولین ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران عنوان شد؛

تاریخچه مواد نسوز در ایران به ذوب آهن اصفهان گره خورده است/ اعلام آمادگی شرکت نسوز ایران برای همکاری با ذوب آهن در جهت اجرای پروژه کنورتور و گرفتن بیشترین ذوب

7 دی 1398 - 16:26
می متالز - نشست تعاملی ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران به منظور رفع موانع و افزایش سطح همکاری با حضور مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، محمد جعفر صالحی معاون خرید، تعدادی از اعضای کمیسیون معاملات، جمعی از مدیران و ایرج رخصتی مشاور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در امور اجرایی، سعید لقمانی مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نسوز ایران 2 دی ماه در شرکت نسوز ایران برگزار شد.
با تکیه بردانش متخصصان ایرانی؛

تولید صنعتی آجرهای نسوز کوره بلند در کشور

7 دی 1398 - 12:12
می متالز - با تکیه بر توان داخلی صنعتگران، دانش ساخت آجرهای نسوز کوره بلند شرکت ذوب آهن اصفهان در کشور بومی سازی و وارد چرخه صنعتی شد.
در نشست تعاملی مسوولین ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران عنوان شد:

تاریخچه مواد نسوز در ایران به ذوب آهن اصفهان گره خورده است

7 دی 1398 - 11:56
نشست تعاملی ذوب آهن اصفهان و شرکت نسوز ایران به منظور رفع موانع و افزایش سطح همکاری با حضور مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، محمد جعفر صالحی معاون خرید، تعدادی از اعضای کمیسیون معاملات، جمعی از مدیران و ایرج رخصتی مشاور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در امور اجرایی، سعید لقمانی مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نسوز ایران 2 دی ماه در شرکت نسوز ایران برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما