تاریخ: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۰۴
کد خبر: ۲۰۳۷۰۸
می متالز - هافبک تیم فوتبال سپاهان می‌گوید: لیگ‌مان خیلی حرفه‌ای نیست و به دلیل عدم حضور هواداران در ورزشگاه میزبانی یا میهمانی تاثیرگذار نیست و بیشتر به مسائلی چون کیفیت چمن و ورزشگاه بر می‌گردد.

به گزارش می‌متالز، سروش رفیعی پس از پیروزی تیمش برابر سایپا در اظهار داشت: لیگ‌مان خیلی حرفه‌ای نیست و خیلی مشکل دارد. کیفیت زمین و توپی که با آن بازی می‌کنیم، اصلی‌ترین مساله‌ای است که روی بازی‌های‌مان تاثیر می‌گذارد. همه تیم‌ها می‌توانند در همه شهر‌ها زمین با کیفیتی داشته باشند. حیف است تیمی مثل نساجی در زمینی که مانند موکت است بازی کنند. یا تیمی مثل نفت مسجدسلیمان با آن جوانان در زمین بی کیفیت بازی کند.

وی ادامه داد: یک روز چمن بلند و یک روز کوتاه است. در همه جای دنیا اندازه چمن یک یکسان است و بر اساس عادتی که تمرین کرده‌ای است و به توپ خوب ضربه می‌زنند. شک نکیند تیم‌های ما در آسیا در بازی اول همیشه مشکل دارند که توپ‌های‌مان شدت می‌گیرد و تا به حال با آن شرایط کار نکرده ایم در صورتی که نباید این اتفاقات بیافتد. هزینه چندانی هم ندارد و می‌توانند هزینه کنند تا کیفیت لیگ‌مان بالاتر برود.

هافبک سپاهان درباره حضور احسان حاج صفی در جمع سپاهانی‌ها عنوان کرد: قطعا حضور او به عنوان کاپیتان تیم ملی و یک بازیکن باتجربه خیلی به ما می‌تواند کمک کند. او به خانه خودش برگشته و از نظر کیفیت فنی و اعتماد به نفس بسیار به ما کمک کرد. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم روز به روز بیشتر به ما کمک کند.

وی درباره استراحت بیشتر سپاهانی‌ها به دلیل بازی‌های آسیایی دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: فشار بازی آسیایی مقداری تاثیر گذار است، اما از طرفی دیگر وقفه‌ای که می‌افتد باعث می‌شود ما بدون بازی بمانیم. در کل فکر نمی‌کنم این مساله آنچنان تاثیرگذار باشد.

رفیعی درباره رقابت سپاهان با پرسپولیس در اصفهان و اینکه چقدر این موضوع می‌تواند امتیازی مثبت برای سپاهان باشد گفت: همه بازی‌ها در نیم فصل دوم بسیار مهم هستند. حتی بازی با تیم‌های پایین جدول سخت است، چون تیم‌های بالای جدول دوست دارند بیایند و فوتبال بازی کنند، اما تیم‌های پایین جدولی می‌جنگند و نمی‌خواهند امتیاز از دست دهند؛ بنابراین تک تک بازی‌ها دشوار است. فکر می‌کنم به دلیل عدم حضور هواداران در ورزشگاه میزبانی یا میهمانی تاثیرگذار نیست و بیشتر به مسائلی، چون کیفیت چمن و ورزشگاه بر می‌گردد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

مطالب مرتبط