تاریخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۴۵
کد خبر: ۲۰۸۷۶۵
رئیس نورد گرم مجتمع فولاد سبا مطرح کرد؛
‌می‌متالز - مجتمع فولاد سبا در راستای عمل به شعار سال موفق شد رکورد تولید روزانه کلاف گرم در این مجتمع را ارتقاء بخشد. همچنین رئیس نورد گرم این واحد صنعتی از افزایش تولید و ارتقاء کیفیت محصولات در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش می‌متالز، مهدی ناظم الرعایا، رئیس نورد گرم مجتمع فولاد سبا، اظهار کرد: در تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه با تلاش و همت پرسنل مجتمع فولاد سبا رکورد تولید روزانه از مرز پنج هزار و ۱۲۳تن گذشت؛ این درحالی است که رکورد قبلی روزانه در ۲۶ اردیبهشت ماه سال گذشته و به میزان پنج هزار و ۶۹ تن بود.

وی افزود: این موفقیت واحد نورد گرم مرهون زحمات و برنامه ریزی تمام همکاران تولید، تعمیرات، اتوماسیون نورد، کارگاه غلطک و کارگاه تکمیل و ارسال محصول سبا است که با پشتیبانی و حمایت مدیریت و دفاتر فنی تولید و تعمیرات و خدمات فنی پشتیبانی و اداری مجتمع فولاد سبا محقق شد.

رئیس نورد گرم مجتمع فولاد سبا تصریح کرد: کیفیت محصولات در این روز به میزان ۹۷.۲۷ درصد تولید و خارج از برنامه صفر است.

وی گفت: این رکورد با شیوع گسترده موج چهارم کرونا و محدودیت دستورالعمل‌های بهداشتی به دست آمد؛ به گونه‌ای که با برگزاری جلسات غیرحضوری تعمیرات، کیفیت و رکورد روزانه در راستای عمل به شعار سال برآمدیم.

ناظم الرعایا توضیح داد: در ماه‌های اخیر، آماده سازی نصب قفسه نورد و راه اندازی سیستم جدید اتوماسیون نورد نیز در حال اجرا است که با اجرای این مهم در آینده نزدیک شاهد افزایش تولید و ارتقاء کیفیت محصولات مجتمع فولاد سبا خواهیم بود.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین